FK Náchod s. r. o. vs FK Kolín, a. s.

Datum a čas konání: 1.9.2019 10:00

Shrnutí zimní přípravy 05+04

nSHRNUTÍ ZIMNÍHO PŘÍPRAVNÉHO OBDOBÍ U KATEGORIE U12, ROČNÍK NAROZENÍ 2005

&

KATEGORIE U13, ROČNÍK NAROZENÍ 2004

Podzimní část sezóny nám odhalila mnoho nedostatků, na které jsme se během zimní přípravy snažili zaměřit. Jednalo se zejména o činnosti, u kterých jsme předpokládali, že je samozřejmé to, že kluci je už mají naučené, zažité…

Pracovali jsme na zlepšení pohybových, obratnostních, silových činnostech. Častokrát jsme museli začínat u úplného počátku, např. zhrozením bylo, když někdo nikdy nešplhal o tyči.

Dále jsme se zaměřovali na rozvoji HČJ, fyzickém fondu a dalších herních situacích, na kterých budeme ale muset pracovat i nadále.

Během dlouhé přestávky, která trvala téměř 5 měsíců jsme se zúčastnili hned několika HT. Začali jsme v Pardubicích (6. místo), Swidnice (6. místo), Heřmanův Městec (4. místo), Červený Kostelec a Halovou sezónu jsme završili domácím turnajem v Náchodě, na INAXES CUPu. Ještě jednou patří velké dík všem rodičům, kteří se podíleli na organizování tohoto turnaje.

Dále jsme sehráli tato PU. Nejdříve s Novým Městem, Broumovem, Polkowici (PL), Chrudimí, Trutnovem a posledním soupeřem byla Třebeš. Plánované PU proti RMSK Cidlině jsme s ohledem na nepřízeň počasí museli zrušit.

Absolvovali jsme několik aktivit i mimo hřiště. Například: Bruslení + hokej, squash, ricochet a  plavání.

S průběhem přípravy jsem relativně spokojený, kluky bych chtěl pochválit za velmi dobrou tréninkovou docházku, snahu se učit a poctivě pracovat. V týmu je velký potenciál, který se nám určitě podaří využít. To samozřejmě jen za podmínky, že budeme dál pracovat jako doteď

Věřím, že do jarní části ligové sezóny vstoupíme pravou nohou a hlavně, aby se kluci i nadále rozvíjeli po fotbalové stránce.

Co se týče ročníku 2004, tak tam jsme se zaměřovali na totožné věci jako u ročníku 2005.

Rozdílem mezi těmito ročníky byli odehrané HT a PU.

Kluci zavítali na halový turnaj do Holic, Rychnova nad Kněžnou, Červeného Kostelce a završili halovou sezónu na domácím INAXES CUPu v Náchodě.

PU kluci sehrála proti Novému Městu, Broumovu, Polkowici a Trutnovu.

Pro kluky take patří pochvala za tréninkovou docházku a svědomitost. Věřím, že se to pozitivně odrazí na jejich budoucím vývoji.

Ukázková videa z tréninků + prezentace naší kategorie najdete v sekci  "Galerie" -> "Video"

Nebo na mém YT kanálu: https://www.youtube.com/channel/UCNI5ZIVthJqiG1zHzA_AAdQ

Robin Metzner

8. FC Hlinsko, z. s. 0 0:0 0