FK Náchod s. r. o.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Náchod s. r. o.
fknachod.sklub.cz

Příští zápas

FK Čáslav, a. s. vs FK Náchod s. r. o.

Datum a čas konání: 24.8.2019 15:00
Místo: Sportovní areál Vodranty, Vodranty 1664, 286 01 Čáslav - Nové Město

U12: MFK Trutnov - FK Náchod 3:13

U12: MFK Trutnov - FK Náchod 3:13

 

15. KOLO ČLŽ U12 SKUPINA C

MFK TRUTNOV X FKN     3:13

Ve slunečném počasí jsme přijeli na půdu rivala z Trutnova. Utkání se sehrálo na místní UMT a sledovali jsme velmi zajímavé utkání.

Hned v úvodu první třetiny, resp. v úvodu utkání diktovali tempo hry domácí. Rychlými průnikovými míči nás překvapili a po jednom úniku jsme po nejistém vyražení míče zbytečně inkasovali. Uběhlo asi 6 minut a míč jsme ze sítě lovili podruhé. Opět po průnikové dlouhé nahrávce. Jenže se psala 15. minuta utkání a my jsme absolutně převzali dominanci nad hrou a jako polití živou vodou začali hrát fotbal, kterým se chceme prezentovat. Ještě do konce první třetiny se nám podařilo zásluhou Sváti snížit.

V pauze mezi 1. a 2. třetinou nenásledovala žádná bouře, ale snažili jsme se chytit věcí, které nám jdou a byli pozitivní. Naštěstí to kluky povzbudilo a pak jsme jen sledovali představení modro-bílých barev. Kvalitní kombinační hra se zajištěnou hrou od zadu nám vycházela a nutno říct, že párkrát brankáře domácích zachránila i branková konstrukce či štěstí. Nicméně kluky chválím za výbornou bojovnost, chuť a předvedenou hru, kterou si samotní museli užít a to je to, proč to děláme.

V poslední třetině jsme šli do rozhodnutého zápasu a s klukama už jsem se jen vsadil, že když dají 10 fíků, bude následovat odměna v podobě donutů. Mezi druhou a třetí třetinou byl stav utkání 6:2. Samozřejmě jsme měli na paměti, že stejně jako my jsme během jedné třetiny vsítili 5 branek, tak soupeř může také a rázem by mohlo být zaděláno na malér. S pokorou a vůlí navýšit vedení jsme tedy šli do poslední třetiny.

Na začátku třetí třetiny vystrčili drápky i domácí, ale Štěpán podržel. Poté už jsme diktovali tempo hry my. Rozebrali jsme domácí důrazem, chutí a technikou. Postupně jsme přidali 7 gólů, soupeřovi se podařilo ještě snížit a tak se narodil konečný výsledek utkání 13:3.

Góly vstřelili: Viktor Macek (2x), Jakub Svatoš (2x), Oliver Váňa (5x), Jakub Lukášek (2x), Dominik Borůvka (2x)

Sestava: Štěpán Matyska, Jan Kuneš, Jakub Lukášek, Miroslav Hlaváček, Adam Kočnar, Denis Franc, Tomáš Žahourek, Oliver Váňa, Jakub Svatoš, Dominik Borůvka, Viktor Macek 

Robin Metzner

15. KOLO ČLŽ U13 SKUPINA C

MFK TRUTNOV X FKN     7:1

Dnešní zápas nás čekal hratelný soupeř z Trutnova, se kterým jsme se utkali v přátelském utkání, kde již bylo vidět, že hrajeme vyrovnanou partii. Proto jsme do Trutnova odcestovali s vizí, že domácí potrápíme a budeme se snažit je překvapit. Bohužel vinou zranění a nemocí jsme neodjeli v plné sestavě a na hřišti to bylo znát. 

 

Domácí na nás nastoupili s 18 hráči, zatímco náš tým se skládal z 11 kluků, kterým bych chtěl poděkovat za obětavý výkon. 

 

První část zápasu jsme hráli vyrovnanou partii, kdy jsme se dokázali dostávat do šancí, které jsme bohužel neproměnili. Domácí využili naší nedůslednosti v obraně a poté faulu u rohu, který se trestá v lize nesmyslně pokutovým kopem. Po první části o bylo 2:0 a vyrovnaný výkon na obouch stranách. 

Ovšem další část zápasu se nám nepovedla, dostali jsme spoustu branek a převážně se hrálo na naší polovině. Domácí nás tlačili a zaslouženě dávali branky. Třetí část kluci zamakali a i přes únavu makali na 100%, dařilo se jim vyhrávat souboje a občas se dostávat do protiútoku, kdy jsme šli 3 na 1 a nedokázali jsme si přesně přihrát a tím zhatili naše šance. 

 

Za dnešek patří klukům pochvala a je velká škoda, že se nám nepodařilo uhrát lepší výsledek, na který dnes kluci určitě měli.

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FK Náchod s. r. o. 0 0:0 0
2. FK Pardubice 0 0:0 0
3. MFK Chrudim 0 0:0 0
4. MFK Trutnov 0 0:0 0
5. TJ Svitavy 0 0:0 0
6. FK Čáslav, a. s. 0 0:0 0
7. FK Kolín, a. s. 0 0:0 0
8. FC Hlinsko, z. s. 0 0:0 0
9. FC Hradec Králové 0 0:0 0
10. FC Sellier & Bellot.. 0 0:0 0
11. RMSK Cidlina Nový.. 0 0:0 0
12. SK Vysoké Mýto z. s. 0 0:0 0
13. FK Viktoria Žižkov, a.. 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FC Hradec Králové
FK Náchod s. r. o.
18:6
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

22.08.2019 Filip Brož (14)
27.08.2019 Zdeněk Samko (44)
02.09.2019 Martin Vrabec (50)
06.09.2019 Ondřej Lukáš (16)
07.09.2019 David Pilc (13)

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Město Náchod Primátor a. s. Mados s.r.o. CDS s. r. o. Náchod Philipp sportovní trávníky Jako - sportovní vybavení Repon AM Gnol Fortuna AEROTEC Metal Conditioner SAAR GUMMI CZECH Internet i2
Ducháč OZ
Rivet Factory DRANA WIKOV Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Počet návštěv: 290056
Posledních 30 dnů: 10099 | Posledních 7 dnů: 2271 | Poslední den: 284

© 2019 FK Náchod s. r. o. | Všechna práva vyhrazena | fotbal@fknachod.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne