FK Náchod s. r. o. vs SK Sparta Úpice

Datum a čas konání: 28.4.2019 17:00

TJ Sokol Nepolisy vs FK Náchod B 6 : 3

TJ Sokol Nepolisy vs FK Náchod B  6 : 3 (2 : 0)

Do " Nepálu" jsme odjížděli s torzem mužstva doplněným o 7 dorostenců. V úvodu jsme měli velkou šanci, když Hanel ukázkově uvolnil Bareše, který obešel brankáře, ale ve skórování mu bohužel zabránil domácí obránce. Ve 12. minutě kopali domácí roh a přetažený míč z voleje usměrnil Hanuš do horního rohu náchodské branky 1:0. O 4.min později zahrávali domácí dlouhý aut, který prošel na malé vápno a pro Vaníčka nebyl žádný problém zvýšit na 2:0. Poté se hrálo bez šancí na obou stranách, domácí se soustředili na bránění náskoku.Až ve 32. min zahrával T. Vejprava standardní situaci, po které se ke střele dostal Volf, ale brankář s velkou námahou vytlačil míč na roh. Ve 34. min obcházel T. Vejprava ve vápně obránce, který ho jednoznačně fauloval, ale rozhodčí kupodivu ponechal výhodu a penaltu nepískl.

Do 2. poločasu vstoupili aktivněji domácí a ve 49. min se po brejku ujali vedení 3:0. Ještě hůře však bylo pro náš mladý tým v 54. min, kdy jsme inkasovali 4. gól a prakticky bylo po zápase. Domácí se zatáhli před své pokutové území a my jsme se snažili alespoň o zmírnění debaklu. V 67. min se hezky na levé straně uvolnil Král, ale jeho střelu se štěstím kryl brankář. V 69. min jsme kopali roh, po kterém se ke střele dostal Rorbach, ale míč mířící do branky na poslední chvíli srazil obránce na další roh, po kterém se situace  opakovala bohužel se stejným výsledkem. Pokračovali jsme v mírném tlaku, v 75.min se uvolnil J. Vejprava a jeho technické střele chyběly bohužel centimetry. O minutu později střílí T. Vejprava, ale orazítkoval břevno. V 78. min přehazoval Jahoda brankáře, ale ten na poslední chvíli prozatím uhájil čisté konto. Nedáš dostaneš platilo i tentokrát, domácí se dostali v 79. min do úniku a zcela osamocený hráč nedal Rufferovi šanci a zvýšil na hrozivých 5:0. V 82. min Král uvolnil Čisára, jehož prudkou přihrávku do vápna si srazil domácí obránce do vlastní sítě 5:1. Téměř po rozehrávce si domácí zahráli v našem vápně "bago" a Vaníček vstřelil svůj 5. gól v zápase 6:1. V divokém závěru jsme vstřelili ještě dvě branky, když nejprve Král v 84. min utekl domácí obraně a s přehledem přehodil brankáře a v 89. min zahrál Hanel lišácky přímý kop a uzavřel skóre zápasu na 6:3.

Sestava FKN: Ruffer, Král, Urban, J. Vejprava, Rorbach, Smrček (46. Jahoda), T. Vejprava, Hanel, Suchánek (46. Prokeš), Bareš, Volf (46. Čisár)