Místo: Náchod - Běloves - UMT

U19+U17: FK Náchod - Čáslav 5:3+3:2

27.8.2017, ČLD, 3. kolo, stadion Běloves

U19: FK Náchod - FK Čáslav   5:3 (1:2)

Branky (asistence): 7´ Pavlíček (Jahoda, Málek), 47‘ Pavlíček (Volf, Málek), 53‘ Jahoda (Donát), 77‘ Pavlíček (-), 88‘ Poláček (Donát, Čejchan) - 27´ soupeř, 32´ soupeř, 89‘ soupeř,

Kdo zavítal v neděli dopoledne do Bělovse, tak určitě nelitoval. K vidění bylo gólů jak o pouti, k tomu se stavy skóre měnily jako na houpačce, ale zaplaťpánbůh pro nás, vše skončilo happyendem. Jak v úvodním kole, tak i tentokrát byl z naší strany první poločas doslova ostudný, chybělo srdíčko v soubojích a přidalo se mnoho nepřesností na našich kopačkách. Vysvobozením pro nás tak byla poločasová přestávka, ze které vyšel na plac úplně jiný tým. Již po dvou minutách se díky Pavlíčkovi srovnal stav na 2:2. Tento hráč však dostal v 52. minutě žlutou kartu a náš tým musel přežít desetiminutové oslabení, které jsme přečkali parádně, protože již po minutě se dostal míč k bojovníkovi Jahodovi a ten z poloviny hřiště nachytal brankáře hostí 3:2. V 77. minutě přišla důležitá pojistka Pavlíčkem, který dovršil svůj hattrick a jak jinak než opět z poloviny hrací plochy. Nejhezčí akci zápasu jsme si nechali až na 88. minutu, kdy šikula Čejchan našel ve vápně Donáta a ten naservíroval míč do místa pokutové značky, kde byl úplně sám Poláček a ranou z voleje nedal brankáři šanci. Ovšem pátý gól slavili naši borci déle než je zdrávo, a tak si stoper hostí udělal z našich pěti hráčů doslova tréninkové kuželky a své sólo z vlastní půlky dotáhnul do zdárného konce.

Sestava: Tupec – Volf, Růžička, Brožek (39‘ Melichar), Šesler - Málek (68‘ Čejchan), Donát, Nejman, Zelman (35‘ Poláček) – Pavlíček, Jahoda připraveni: Hoffman, Rudolf, Vančák

U17: FK Náchod - FK Čáslav   3:2 (1:2)

Branky: ​24. Čisár, 47. Rudolf, 67. Brožek

​Sestava FKN: ​Kuneš - Brožek, Lokvenc, Výborný, Procházka - Franc, Čejchan, Vančák, Rudolf - Gois, Čisár

Střídali: Antal, Franěk, Vacek, Slavíček

​Po nevydařeném  zápase v Jablonci jsme chtěli doma s Čáslaví náš herní projev rapidně zlepšit. Po naší hrubé chybě v úvodu utkání šel soupeř do vedení. To nás ještě více nabudilo a vyložené šance se kupily, bohužel bez brankového efektu. Po vyrovnání přišla opět hrubá chyba a soupeř šel lacině do vedení.

Ve druhé půli jsme tlak vystupňovali a po hezké kombinaci po levé straně hřiště přišlo zasloužené vyrovnání. I soupeř měl několik slibných šancí, které nevyužil. Utkání se hrálo nahoru a dolů. Rohodnutí přinesla 67. min., kdy po průniku Rudolfa přišel faul a následnou penaltu Brožek proměňuje.

Za snahu a předvedený výkon všem hráčům děkuji.