FKN U13 X FK PARDUBICE U13      3:9

( 2x Svatoš, Macek)

Sestava: Matyska, Kočnar, Franc, Kuneš, Matějíček, Svatoš, Váňa, Lukášek, Borůvka, Brož, Žahourek, Macek, Škrypko, Lubas

V prvním utkání nového ligového ročníku jsme přivítali celek z Pardubic.

Hned od úvodního hvizdu jsme byli aktivnějším týmem, který měl větší chuť hrát fotbal. Vypracovali jsme si několik šancí po velmi dobré kombinační hře po stranách hřiště. Co nás ale tradičně trápí je koncovka. Po neproměněných čtyřech šancích příšel zkrat naší obranné řady a ráze jsme prohrávali. Tato branka hosty nakopla k velmi dobrému výkonu, kdy jim vítězství zařídil jeden hráč v poli, který svou rychlostí převyšoval zbytek hráčů na hřišti. Po první třetině byl stav - 0:3. Druhá třetina nabídla velmi vyrovnaný fotbal, skončila - 2:2 a viděli jsme spoustu šancí a soubojů. Třetí třetina už byl risk, zda se nám podaří dát rychle nějakou branku a zda se soupeř začně bát o výsledek, to se nestalo a sázkou na hru dopředu jsme obdrželi další čtyři a dali pouze jednu. - 1:4.

Nedělal bych unáhlené závěry z jednoho nepovedeného zápasu. Pardubice byly velmi kvalitvní a tímto jím gratuluji k vítězství. My se musíme soustředit na sebe a na čem chceme v tréninku ještě zapracovat. Dle mého jsme ale na dobré cestě a progres je rozhodně vidět.