U19+U17: FK Pardubice - FK Náchod

3.9.2017, ČLD, stadion Pardubice - Dolíček tráva

FK Pardubice U18 vs FK Náchod U19  4:0 (3:0)

Branky (asistence): 28´ soupeř, 41´ soupeř, 42‘ soupeř, 74‘ soupeř

Třetí kolo české ligy máme odehrané a my píšeme na chlup stejné hodnocení. Opět se nám nevydařil první poločas, a proto odjíždíme z města perníku s prázdnou. Přitom 25 minut to vypadalo velmi nadějně a popravdě můžeme říct, že jsme byli i nebezpečnější, ale přichází totální nesmysl v podání Pepi Nejmana a domácí nás nekompromisně trestají. Ve 41. minutě ho napodobil David Poláček a za minutu se nechal lehce obejít David Volf a poločasový účet byl tak uzavřen ve tří gólové vedení Pardubic. V druhé půli mohl vykřesat naději Nejman, ale v jasné tutovce netrefil brankovou konstrukci. A tak přišla 74. minuta a po nedůrazu v našem vápně se pečetil konečný stav 4:0.

Děláme individuální chyby a ty sráží práci celého týmu. Proto musíme zapnout naplno v tréninkovém procesu, abychom vyléčili nemoc z našich hlav.

Sestava: Tupec – Volf, Růžička, Melichar, Šesler (77‘ Prokeš) - Málek (46‘ Čejchan), Donát, Poláček, Nejman (62‘ Brožek) – Pavlíček, Jahoda - připraveni: Vančák Kuneš

27.8.2017, ČLD, 3., stadion Pardubice – Dolíček tráva

FK Pardubice U16 vs FK Náchod U17 8:0 (6:0)

Branky: 3‘ soupeř, 8‘ soupeř, 10‘ soupeř, 16‘ soupeř, 23‘ soupeř, 38‘ soupeř, 55‘ soupeř, 61‘ soupeř

Sestava FKN: Kuneš (41‘ Nýč) - Franěk, Lokvenc (57‘ Vacek), Procházka, Antal (30‘ Novák) - Franc, Čejchan (26‘ Martinec), Vančák, Čisár – Gois, Brožek – připraveni Slavíček, Hejzlar

Na rovinu si musíme přiznat, že soupeř byl fotbalově někde jinde. Ale nechápu, proč tedy aspoň nebojujeme a nedřeme a dáme svou kůži tak lacino. Smutné je, že jediný kdo měl zájem hrát, byl Franěk. Ostatní by si měli sáhnout do svědomí, zda dávají do fotbalu všechno (tréninkový proces, životospráva atd.) Přijde mě, že ještě kluci nepochopili, jakou soutěž hrají a proti komu nastupují.            Zdeněk Samko