U9 Halový turnaj Č. Kostelec

Turnaj V Červeném Kostelci hodnotím střídavě výborně, ale také i s velkými nedostatky!!!  První dva zápasy nám soupeř dovolil hrát a tak si kluci dokonce i zastříleli, skore 9:0. Třetí zápas s Kosteleckými ročník 2010 kluci nebojovali, nepřihrávali si, a ani nechtěli hrát. Tak byla v šatně veliká bouřka. Nejhorší zápas celé sezony !!!. Jsem velmi rád, že si to kluci vzali za svoje a chtěli se zlepšit. Poslední zápas ve skupině proti Solnici  předvedli výkon, za který by si zasloužili zlaté medaile. Toto utkání mělo obrovský náboj jak v hledišti, tak i na hřišti. V naprosto vyrovnaném utkání jsme bohužel podlehli 0:1. V tomto utkání kluci potvrdili, že mají veliký potenciál!  Semifinálové utkání s Červeným Kostelcem byl pro nás další hrůzou turnaje. Když přes polovinu zápasu kluci spí a bojí se hrát aby neudělali chybu, tak je něco špatně. O tom, že jsme měli veliké šance, dali tyčky a byli daleko lepším soupeřem, se nikdo bavit nemusí, protože výsledek zůstal stejně 1:2. Naše branka na 2:2 byla asi 2 vteřiny po ukončení zápasu. Věřím, že kdyby se hrálo dalších 5 minut, tak výsledek je úplně jiný, ale o tom je fotbal a někdy nemá logiku. Kluci do jednoho obrečeli tuto prohru. Souboj o bronzové medaile jsme vyhráli 2:1, i když jsme měli spoustu šancí, ale na konci zápasu jsme se nakonec i strachovali o vítěztví. Bronzové umístění neberu příliš pozitivně, všichni co na tomto turnaji byli, tak vědí, že mohlo být klidně i zlato. Díky všem za předvedený výkon a budeme se těšit na další turnaje.

Michal Šedivý

20.01.2018 Matyáš Tupec (16)
21.01.2018 Pavel Růžička (19)
26.01.2018 Pavel Vítek (13)