Místo: Školská ul. 148, 50012 Hradec Králové

FK Náchod - FK Kolín 1:1 (1:1) na penalty 3:1

Sestava: Kubeš - Zelenka, Balcar, Světlík, Žahourek - Rücker, Čančara, Lukáš, Doucek - Gunár, Horkel

Sobota 14.4.2018 ČLSŽ U14

FK Náchod - FK Kolín 3:7 (3:4)

Branky: 5´+ 20´ Kami + 21´ Čančara

Sestava: Kumprecht - Souček, Cvrček, Krulich, Čechura (40.Franek) - Vávrů, Kubeček, Čančara (36.Rosecký), Plšek - Kami, Vlášek

Hodnocení: Dnešní utkání pro nás nezačalo dobře, když jsme hned z prvního rohu inkasovali po hlavičce hostujícího hráče. Vyrovnání naštěstí přišlo vzápětí, kdy se po pěkné kolmici Čančary prosadil po kličce brankářovi Kami. Poté se hra vyrovnala a oba týmy hrozily především ze stran hřiště jedovatými centry. Do vedení nás dostal opět šutér Kami, když pláchl obraně a zachoval v koncovce chladnou hlavu 2:1. Za minutu bylo ještě veseleji, když ke střele natáhl Čanči a zvýšil naše vedení. To bylo ale z naší strany dnes bohužel vše. Zlom v utkání nastal na konci poločasu, když jsme neskutečně lacino po sérii chyb doslova darovali soupeři obrat skóre...Poločas 3:4..

Druhý poločas soupeř prostřídal, oživil hru fyzicky disponovanými kluky a my už nestíhali jeho tempo. Ztráta dobře rozehraného zápasu mrzí, o to více ale opakující se chyby v obraně.. Na tom musíme pracovat.