FK Čáslav, a. s. vs FK Náchod s. r. o.

Datum a čas konání: 25.8.2019 17:00
Místo: Sportovní areál Vodranty, Vodranty 1664, 286 01 Čáslav - Nové Město

O Pohár starosty města Náchod, U13

O POHÁR STAROSTY MĚSTA NÁCHOD

Dne 10. 6. 2018 se kategorii U13 podařilo zorganizovat a uspořádat velmi kvalitní turnaj se zajímavým obsazením.

Turnaj se již odehrál na “velké hřiště.” Bylo to pro některé kluky poprvé, takže účel byl jasný. Seznámit se s velkým hřištěm a nastavit se tak pro další roky.

Na turnaji se představily tyto týmy:

FC Hradec Králové

TJ Sokol třebeš

FK Meteor Praha VIII

SK Jičín

FKM Javorka

SK Dynamo České Budějovice

RMSK Cidlina

FC Vysočina Jihlava

MFK Trutnov

Turnaj se odehrál na dvou hřištích. Ve skvěle připraveném Bělovsi a na Hamrech.

Rozlosování skupin bylo následující:

A                                                                                B

FK Náchod                                                               FC Hradec Králové

SK Dynamo České Budějovice                                 SK Jičín

MFK Trutnov                                                             RMSK Cidlina

FKM Javorka                                                             TJ Sokol Třebeš

FC Vysočina Jihlava                                                  FK Meteor Praha VIII

Dle umístění v základních skupinách se pak sehrála utkání o umístění. Následujícím systémem:

A1 x B1 - Finále

A2 x B2 - O 3. místo apod…

Umístění ve skupinách:

A                                                                               B

1. FC Vysočina Jihlava 12b.                                           1. SK Jičín 10b.

2. FK Náchod 9b.                                                            2. RMSK Cidlina   7b.

3. SK Dynamo ČB 6.b.                                                    3. FC HK   5b.

4. MFK Trutnov 1b.                                                          4. FK Meteor Praha VIII 2b.

5. FKM Javorka 1b.                                                          5. TJ Sokol Třebeš   2b.

Zápasy o umístění:

Finále: SK Jičín x FC Vysočina Jihlava 6:0

O 3. místo: FK Náchod x RMSK Cidlina 0:1 pen.

O 5. místo: FC Hradec Králové x SK Dynamo České Budějovice 3:1

O 7. místo: MFK Trutnov x FK Meteor Praha VIII 1:2

O 9. místo: TJ Sokol Třebeš x FKM Javorka 2:0

KONEČNÉ POŘADÍ:

1. FC VYSOČINA JIHLAVA

2. SK JIČÍN

3. RMSK CIDLINA

4. FK NÁCHOD

5. FC HRADEC KRÁLOVÉ

6. SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE

7. FK METEOR PRAHA VIII

8. MFK TRUTNOV

9. TJ SOKOL TŘEBEŠ

10. FKM JAVORKA

Hodnocení turnaje očima organizátorů:

Podařilo se uspořádat turnaj na dvou hřištích pro 10 týmů bez velkých problémů.

Rádi bychom popřáli brzké uzdravení hráči z FK Meteor Praha, který musel být převezen k ošetření do Oblastní nemocnice v Náchodě.

Rádi bychom poděkovali všem rodičům, fanouškům, turnaj se obešel bez nějakých problémů, jsme rádi, že jsme se chovali v duchu fair-play.

Dále děkujeme všem sponzorům turnaje: Město Náchod, Silniční práce Jan Kočnar, Štěpán Matyska, Jan Matějíček, RHG Vladimír Matoušek Praha, paní Hlaváčková, Richard Lubas, pan Brož, společnost Atas

Velké poděkování patří panu Žďárskému a společnosti Dodna party, kteří se starali o perfektní catering v průběhu celého turnaje.

TURNAJ BY SE NEOBEŠEL BEZ NAPROSTO SKVĚLÉHO REALIZAČNÍHO TÝMU RODIČŮ ROČNÍKU U13.

Jmenovitě děkuji: Štěpánu Matyskovi za organizaci a vloženému úsilí, Janu Kočnarovi za pomoc při přepravě mezi dvěma hřišti, Radku Svatošovi, panu Svatošovi st. a Davidu Vikovi. za perfektní výkon s mikrofonem, dále manželům Lukáškovým, Martinu Mackovi, Richardu Lubasovi

Hodnocení pohledem trenéra FKN U13

Do turnaje nám vyšel vstup, kdy jsme se štěstím porazili MFK Trutnov - 3:2, v dalším utkání jsme hráli proti FKM Javorka, kdy jsme jasně dominovali, jen se trápili v koncovce. - 2:0 Předposlední utkání bylo asi nejatraktivnější. Proti celku z Českých Budějovic jsme poměrně dobře kombinovali, dobře posouvali hru a byli efektivní v zakončení. - 2:1. Poslední utkání ve skupině bylo unavené a z naší strany nepřesvědčivé, hráči z Jihlavy zaslouženě zvítězili. - 0:3.

V boji o 3. místo jsme měli smůlu. Nutno říct, že to byl naprosto vyrovnaný zápas s velkým množstvím akcí. Vedení na svou stranu mohly strhnout obě mužstva, nicméně v koncovce se trápila. Nakonec o bronzové příčce rozhodl penaltový rozstřel, v kterém měli kluci z Cidliny větší dávku štěstí a rozvahy.

JEŠTĚ JEDNOU DĚKJI VŠEM, ŽE MI POMOHLI TENTO TURNAJ USPOŘÁDAT, KLUBU A MĚSTU ZA PROSTORY.

ZVLÁŠTNÍ DÍKY PANU STAROSTOVI, ŽE PŘIŠEL PŘEDAT CENY.

ROBIN METZNER

5. FK Mladá Boleslav 0 0:0 0
9. FC Hlinsko, z. s. 0 0:0 0
14. FK Viktoria Žižkov, a.. 0 0:0 0