PU: RMSK Cidlina x FKN

6:6

(2x Brož, 2x Matějíček, Borůvka, Jasanský)

Sestava: Matyska - Jasanský, Hlaváček, Franc, Svatoš, Žahourek, Lubas, Macek, Váňa, Borůvka, Lukášek, Brož, Matějíček, Vítek

Do utkání vstoupil lépe soupeř, který po naší hrubé individuální chybě vsítil branku a ta ho logicky podpořila hned v úvodu. Po lehké pasáži, kdy soupeř diktoval tempo, jsme se připomněli i my a náš tlak vyústil brankou na 1:1. O 5 minut se stav utkání opět měnil, kdy jsme po PVK strhli vedení na svou stranu. Soupeř se prezentoval velkým množstvím míčů, kdy překopával z vlastní poloviny naší obranu a spoléhal na rychlost svých útočníků. To mu také vyšlo a bylo vyrovnáno. Do poločasu ještě padly dvě branky jedna na straně RMSK, kdy jsme ve středu hřiště nedostoupili hráče a my pak vyrovnali povedenou střelou za hranicí pokutového území.

Poločasový rozbor nám zřejmě prospěl, protože jsme v krátkém sledu vstíli 3 branky a vzali si vedení 6:3. Soupeř pak ještě zvýšil počet překopávaných míčů a vyrovnal na konečných - 6:6. Je velká škoda, že jsme soupeře ještě pustili do hry a nechali ho vyrovnat. Nutno ale říct, že remíza vzhledem k průběhů utkání je spravedlivá. Musíme si vzít ponaučení do dalších zápasů, kdy vedení o 3 branky se zkrátka už neztrácí.