ČDŽ: FKN U14 x FK Čáslav U14

9:1

(Macek 4x, Brož 2x, Borůvka 2x, Váňa)

Sestava: Matyska - Lubas, Franc, Svatoš (61’Borůvka), Jasanský, Macek, Kočnar, Lorenc (37’Lukášek), Váňa, Matějíček (37’Vítek), Brož

Vstup do zápasu nám vyšel na výbornou, rychlým pohybem a přesnou kombinací jsme již v druhé minutě utkání vedli 1:0. Soupeře to logicky zaskočili a nás ještě více nakoplo, kdy v minutě čtvrté zvyšujeme na 2:0. Náš tlak trval dále a postupně jsme přidali, zcela zaslouženě, další 3 branky do poločasové přestávky. - 5:0.

Ve druhém poločasu se jasně ukázalo, kde nás “tlačí bota.” Proměňování tzv. “loženek” se ukázalo jako oříšek. Místo, abychom dále navyšovali naše vedení, nechali jsme si utéct hostujícího záložníka, který bodlem dává branku a snižuje. - 5:1. Naše odpověď nenechala dlouho čekat a o dvě minuty později kompletuje svůj hattrick Máca. Zbytek utkání se dohrával čistě v naší režii, kdy se nám podařilo ještě přidat 4 branky.

Troufnu si říct, že celé utkání bylo v naší režii a zaslouženě jsme hosty z Čáslavi přehráli. Je třeba pokorně přistoupit k dalšímu utkání ve Vlašimi, které bude s určitostí větším oříškem.