FC Horky nad Jizerou vs FK Náchod s. r. o.

Datum a čas konání: 29.9.2018 16:00
Místo: 29473 Brodce n.Jizerou
Rozhodčí: Josef Krejsa, Milan Vyhnanovský, Michal Horáček, delegát FAČR - Petr Doubek

Přípravkovské okénko #1

Každý týden během týdne pro vás budeme mít shrnutí zápasů z týdne a víkendu našich přípravek!

Přípravkovské okénko #1 - 11.8.2018

Starší přípravka - kraj

Fk Náchod 32:3 Broumov

Fk Náchod 26:7 MFK Trutnov II

Mistrovské zápasy na dobře připraveném trávníku v nedalekém Broumově nám ukázali že pro ročník 2009 bude výborná příprava na další sezony protože se můžeme porovnávat s týmy o rok starší nebo stejně staré.První poločas proti Broumovu borci z Náchoda ztv. solovali a hra nebyla kolektivní. Po rázné domluvě se druhá polovina zlepšila a kluci výborně kombinovali , i proto jsme vyhráli o více než 10 branek. Kdybych tušil jaké utkání přijde s Trutnovem tak bych nejspíš nevěřil. První poločas proti Trutnovu B 2009, jsme hráli pěkný kombinační fotbal a jasně tak vyhráli. Druhý poločas proti kvalitnějšímu týmu z Trutnova 2009, mě přesvědčil že naši borci v sobě mají obrovskou kvalitu  a ikdyž  se třeba nepovedla přihrávka nebo klička tak zbývající souboje ve většině případů vyhrávali. Kombinační hrou a hrou na míči jsme Trutnov ve všech směrech porazili a osobní souboje skončili 15:0 pro borce z Náchoda. Jediné zklamání z dnešního dne je trenér MFK TRUTNOV který si stěžoval rozhodčímu, že naši borci hrajou moc do těla. I proto že jsme hráli tzv. do těla tak jsme vyhráli 5:1 ! Všem děkuji za výkon, dnes to bylo super!

Michal Šedivý - trenér U10

Mladší přípravka - kraj

RMSK 37:6 Fk Náchod

Sk Jičín 19:33 Fk Náchod

Hodnoceni zápasů: Mimo první půle s RMSK Cidlina velmi skvělí kolektivní výkon. Kluci to odjezdili, ale největší překvapení byla střelba kde kluci se snažili střílet jak pravou tak levou nohou. Cca 6 gólů padlo levačkou od praváků. Chválí všechny kolegy co ročník 2010 vedli předemnou. Skvělá prace dnešní výkon kluků je i vaše práce.

Lukáš Souček - Trenér U9

Mladší přípravka - Ondrášovka cup

Náchod 7:6 RMSK Cidlina (Góly: Zelený 6x, 1x Téra)

Náchod 10:0 Hořice (Góly: Téra 1x, Kylar 3x, Zapletal 1x,Kadaník 1x, Zelený 3x, Jakl 1x)

Náchod 3:4 Kutná Hora (Góly: Zelený 2x, Drašnar 1x)

Náchod 5:2 (Góly: Zelený 3x, Téra 1x, Zapletal 1x)

Hodnocení: V netradiční čas nás čekal fotbalový turnaj přípravek v Kutné hoře. Jednalo se o známý Ondrášovka cup, kterého se mělo účastnit 7 týmů, ovšem dorazilo jen 5.

První utkání jsme odehráli asi nejvíce zajímavé utkání s RMSK Cidlina, která se snažila hrát pohledný fotbal. Nakonec díky lepší produktivitě jsme vyhráli. Poté nás čekal tým Hořic, kteří kluci naprosto rozebrali. Bylo k vidění několik pohledných akcí, kliček, přihrávek před prázdnou branku. Vše korunoval Šimon Jakl, který celou druhou část zápasů v rukavicích a brankářském dresu stál na půlce soupeře a bojoval o míče, nakonec jeho bojovnost byla odměněna gólem hlavou.

Další utkání bylo rozhodující, bohužel jsme zaspali začátek a prohrávali jsme po 2 minutách již 2:0. Kluci to dokázali srovnat a přišla zbytečná chyba a opět jsme prohrávali. Kluci bohužel trápila koncovka a to nás nakonec stálo postup do dalšího kola, tímto gratuluji k postupu Kutné Hoře.  Poté nás čekalo utkání s Třebíčem, kde všichni kluci předvedli velkou bojovnost a zasloužene vyhráli.

Jsem rád, že si všichni dali gól, udělali kličku nebo vytvořili skvělé akce, na které bylo radost koukat. Nakonec z toho bylo druhé místo, což je pěkný výsledek.

Vlastimil Vlček - U8

Předpřípravka - okres

Rasošky 7:12 Fk Náchod

Č. Kostelec 6:5 Fk Náchod

Ve čtvrtek jsme v Jaroměři sehráli náš první společný ,,turnaj” v okresní soutěži .Čekali nás soupeři z Rasošek a Červeného Kostelce. Zápas s Rasoškami sehráli kluci s nasazením a nastříleli krásných 12 gólů , ovšem do obrany se nám už moc nechtělo a soupeři jsme v podstatě darovali 7 gólů , které by jsme si příště mohli odpustit.

Druhý zápas s Kostelcem byl velmi vyrovnaný až do poslední chvíle , bohužel pro nás nedopadl šťastně a těsně jsme prohráli 6:5 . Doufám že si zápasy všichni kluci užili a těší se na další turnaje a tréninky, ve kterých se musíme zaměřit především na proměňování šancí , které nás trápilo oba zápasy .