U10 - DF Cup Opočno - 20. 6. 2020

V sobotu 20. 6. 2020 se kluci z U10 a U9 zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje DF Cup v Opočně. I přes nepříznivé počasí, kdy pršelo celý den, proběhl turnaj podle plánu. První zápas v základní skupině jsme odehráli proti  AFK Horní Jelení a bohužel jsme začali prohrou 1:3, nebýt chyb v rozehrávce mohl to být vyrovnaný zápas.K dalšímu zápasu jsme nastoupili proti FC Hradec Králové "černí" a favorizovaný soupeř nás porazil 1:4. Třetí zápas ve skupině jsme hráli s týmem z Chlumce nad Cidlinou, celý zápas byl hodně vyrovnaný a bohužel jsme prohráli 2:3 až gólem v posledních minutách zápasu. Ve čtvrtém zápase přišla konečně výhra, když jsme porazili MFK Nové Město nad Metují poměrem 2:4.

Po polední pauze jsme hráli pátý zápas základní skupiny s TJ Svitavy a po napínavém průběhu zápasu jsme zvítězili 3:1. V poslední šestém zápase ve skupině nás čekal domácí tým SK Dobruška/Opočno. Od začátku zápasu měli kluci převahu a zvítezili zaslouženě 3:0.

V základní skupině jsme skončili na čtvrtém místě a postoupili do čtvrtfinále, kde nás čekal vítěz skupiny B FC Hradec Králové "bílá", na začátku zápasu si Hradec vytvořil rychle náskok a naši stačili pouze snížit na konečný výsledek 1:5.

Po prohraném čtvrtfinále nás čekalo malé semifinále s Chlumcem nad Cidlinou, na klucích se již podepsala únava a prohráli 0:3.

Poslední zápas jsme sehráli o sedmé místo v turnaji s týmem ABC Braník Praha, projevila se fyzická převaha protihráčů a prohráli jsme 1:5.

V turnaji jsme tedy nakonec skončili na celkovém 8. místě. Turnaj vyhrál tým AFK Horní Jelení, druhý byl FK Šumperk a na třetím místě skončil FC Hradec Králové "bílá".

28.06.2022 Martin Netík (16)
28.06.2022 Robin Metzner (27)
01.07.2022 Adam Kočnar (17)
01.07.2022 Jan Kos (7)