12:00 - FKN x SKS - 1:3

Hráno 2x25 minut

8+1

FK Náchod x FC Hradec Králové - 2:1 - 2x Svatoš (2x Novotný L.)

Úvodních 20 minut byla lehká převaha na naší straně, dařilo se nám pracovat s šířkou prostoru a vytvářeli jsme si zajímavé příležitosti. První branku zápasu jsme vstřelili po pohledné akci mezi Lubošem Novotným a Lukášem Svatošem. Za 10 minut jsme opět sledovali duo Novotný L. a Svatoš, kdy druhý zmíněný zvyšoval na 2:0. Pak se Hradec dostal do hry, snížil na 2:1 a do konce prvního poločasu jsme byli daleko méně aktivní. V druhém poločase jsme měli velký problém s výstavbou hry od brankáře. Postupem času jsme si to ale uvědomili a pak jsme sledovali vyrovnaný zápas s mnoho šancemi na obou stranách. Nutno dodat, že jsme mnoho vyložených příležitostí neproměnili díky zbrklosti v zakončení.

FK Náchod x SK Slavia Praha - 1:3 - Vančák

Opět jsme sledovali vydařený vstup do utkání. Byli jsme aktivní, dařila se nám kombinace, měli jsme perfektní pohyb s míčem i bez něj a zaslouženě jsme se ujali vedení, kdy Sváťovu střelu dorazil do sítě Váša Vančák. V podstatě v průběhu prvního poločasu jsme byli lehce dominantnější, aktivnější a opět díky dobré práci s prostorem jsme si vypracovali několik šancí. Nutno vyzdvihnout gólmana Slávie, který svůj tým několikrát podržel.

V druhém poločase to bylo daleko vyrovnanější, Slávie se postupně osmělila a vytvářela si šance. Ve 30. minutě jsme propadli ve středu hřiště a stav utkání byl srovnaný. Obdržená branka nás opařila a definitivně se rozhodlo o vítězství Slávie, když nám během dvou minut dali dva rychlé góly. Do konce utkání se už žádná z našich střel do sítě nedostala a konečný stav utkání byl pro nás přísný.

Summa Summarum: Celý triangl hodnotím velmi kladně, všechny zápasy měli perfektní úroveň a myslím, že každému týmu něco přinesl. Rád bych pochválil všechny kluky za jejich obětavé výkony a určitě nemůžou být zklamaní, protože hráli na hranici svých možností.