FK Náchod s. r. o.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Náchod s. r. o.
fknachod.sklub.cz

Příští zápas

FK Náchod vs MFK Trutnov

Datum a čas konání: 16.6.2021 18:00
Místo: 1. máje 185

Výročí založení náchodského fotbalového klubu, tehdy SK Náchod

Výročí založení náchodského fotbalového klubu, tehdy SK Náchod

Fotbalový klub SK Náchod byl založen dne 27. března 1901 a již první valná hromada se konala rok poté, 27. března 1902 v hotelu U Beránka. Do čela byli zvoleni tito pracovníci: předseda B. Kašpar, místopředseda A. Durdík, jednatel A. Rokoš. Do výboru byli dále zvoleni: K. Buchar, O. Cikhart, A. Erben, J. Fridrich, J. Hronovský, V. Chmelař, B. Kočnar, J. Kouba, R. Letzel, F. Mládek, A. Neuman, J. Neuman, R. Prostředník, A. Pozděna, J. Roubal, A. Seidl, Š. Sušický, dr. J. Skorkovský, V. Škoda, V. Vosáhlo, H. Selinger a jako náhradníci byli zvoleni Freivald a Pozděna. Náchodský klub vznikl za velkého nadšení jednotlivců, které k nám přinesli montéři z Anglie, kteří přijížděli do Náchoda montovat tovární stroje do náchodských textilních fabrik. Tolik z publikace 60 let náchodské kopané 1901 – 1961.

Z výše uvedeného je tedy zřejmé, že letošní rok je pro náš oddíl FK Náchod rokem 120. výročí založení klubu. Samozřejmě, že fotbalový výbor pilně pracoval na programu oslav toho výročí. 120 let existence klubu je důvodem k oslavám, ale slavit bez věrných fanoušků, sponzorů, partnerů a dalších příznivců našeho klubu nedává smysl. Bohužel, v dnešní složité době jsme byli nuceni tyto přípravy pozastavit a vyčkáváme, až nám dovolí epidemiologická situace tyto oslavy uspořádat.

O termínu a průběhu oslav budete včas informováni na našich webových stránkách i v tisku. Samozřejmě, že by tou nejlepší oslavou byl náš postup do vyšší soutěže, ale toto je ovlivněno řadou současných faktorů. Ten nejzásadnější je, že se musí podařit odehrát více jak 50 % zápasů, tedy nejméně 16 kol. Zatím jich je ze současné sezóny odehráno pouze osm. Nezbývá tedy než doufat, že se situace natolik zlepší, že potřebné zápasy se podaří odehrát.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. FK Chlumec n. C. 3 11:3 7
2. MFK Trutnov 3 7:5 7
3. RMSK Cidlina NB 3 7:7 4
4. TJ Dvůr Králové nad.. 1 0:2 0
5. FK Náchod 2 1:9 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Náchod
RMSK Cidlina NB
1:3
Podrobnosti

Střelci týmu

1 gól

Jan Kabeláč

Nejbližší narozeniny

14.06.2021 David Zelený (10)
16.06.2021 Vanessa Strnadová (10)
16.06.2021 Ota Petr (10)
17.06.2021 Marcel Matoulek (14)
18.06.2021 Michael Hoffman (9)

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Primátor a. s. - hlavní partner Město Náchod Mados s.r.o. CDS s. r. o. Náchod Philipp sportovní trávníky Jako - sportovní vybavení Repon AM Gnol Fortuna AEROTEC Metal Conditioner SAAR GUMMI CZECH Internet i2
Ducháč OZ
Rivet Factory DRANA WIKOV Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Počet návštěv: 416549
Posledních 30 dnů: 4524 | Posledních 7 dnů: 1281 | Poslední den: 289

© 2021 FK Náchod s. r. o. | Všechna práva vyhrazena | fotbal@fknachod.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne