U19B: FK Náchod U19B - FK Jaroměř

U19 B: FK Náchod U19 B - FK Jaroměř 1:8 (1:4)

21.8.2016, Východočeský přebor dorostu, 2.kolo

V prvním domácím utkání oblastního přeboru dorostu jsme hostili tým z Jaroměře, kde působí řada bývalých hráčů Náchoda. Už výsledek napovídá, že soupeř byl hlavně fyzicky zdatnější, vyhrával osobní souboje a přesný v koncovce. Již ve 3. minutě jsme inkasovali z přísného pokutové kopu. Nedlouho potom jsme Sklenaříkem v 9. minutě vyrovnali. Ač se naši hráči snažili, bohužel, jak jsem již uvedl, byl znát věkový rozdíl. Do poločasu po našich hrubých chybách hosté navýšili náskok na 4:1. Ve 2. poločase se obraz hry nezměnil, hosté skore navyšovali. Mohli jsem snížit z pokutového kopu , ale Výborného střelu brankář Jaroměře vyrazil. Konečný výsledek 1:8 je krutý, ale naše mladé mužstvo se musí v soutěži otrkat a věřím , že postupně přijdou i výsledky příjemnější.

Sestava:                                  Jedlička /46.Janeček/