FK Náchod s. r. o.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Náchod s. r. o.
fknachod.sklub.cz

Příští zápas

FK Velké Hamry vs FK Náchod

Datum a čas konání: 16.10.2021 14:30
Místo: U stadionu 550, 46845 Velké Hamry
Rozhodčí: Zdeněk Šimek, David Beneš, Jaroslav Bednář; DFA - Martin Vlk

Přípravný turnaj Broumově

Přípravný turnaj Broumově

V neděli 3.4 2016 sehráli hřáči ročníků 2008 kategorie U8 přátelský turnaj v Broumově. Počasí bylo překrásné a kluci byly velmi natěšení, že si konečně po zimě strávené v hale  zahrají venku. Tento turnaj byl pojat jako ostrý test před zahájením sezony okresní soutěže v , které budeme zastoupeni  mužstvem Gepardi Náchod za tuto kategorii. A test to byl opravdu zdařilí.

Od prvních minut úvodního utkání byli naši kluci velmi aktivní a soupeře prakticky celí zápas nepustili na svoji polovinu. O naší aktivitě asi nejvíce vypovídá fakt, že náš brankář Milan Školník nemusel řešit ani jednu střelu na bránu během celého utkání. Jen škoda, že jsme nebyli více střelecky přesní a tak i přes veliký tlak se ujala pouze jedna trefa našeho hráče Lukáše Součka a tak zápas skončil 1:0 pro naše barvy.Jen pro doplněni informací první zápas jsme sehráli s mužstvem  Červený Kostelec .

Druhý zápas ke kterému jsme nastoupili proti týmu z Police nad Metují se nesl ve stejném duchu jako první zápas a opět jsme soupeře k ničemu nepustili a jak se říká náš brankář si klidně mohl vzít volno. Jedna změna přeci jen nastala a to v útočné fázi kde jsme se konečně začali prosazovat a po přesných trefách Štěpána Strnada, Jiřího Zeidlera a Václava Vančáka jsme v utkání dotáhli do vítězného konce v poměru 3:0  pro náš tým.

K třetímu utkání jsme nastoupili asi po půlhodinové pauze a to proti domácímu týmu Broumova. A jako by se na nás projevila lehká únava z předešlých dvou  utkání , které hned soupeř využil a ujal se hned na začátku vedení 1:0. Naštěstí se naši kluci rychle ze všeho oklepali a dvěma přesnými trefami Lukáše Součka a Štěpána Ptáčka překlopil skóre na svoji stranu . Soupeř se tentokrát, ale nechtěl tak rychle vzdát a přesnou trefou skóre srovnal na 2:2. A od té doby jako by si vzali na obou stranách obrany dovolenou a střelci si otevřeli účet. Nejprve naši kluci přesnou střelou Václava Vančáka opět strhli vedení na svou stranu v poměru 3:2 a v zápětí již druhou trefou v zápase našeho hráče Štěpána Ptáčka navýšili své skóre již na 4:2. Jenže soupeř opět ukázal svoji bojovnost a třetí přesnou střelu se snažil ještě skóre otočit na svoji stranu. Jenže v té chvíli si vzal slovo náš nejlepší střelec turnaje Václav Vančák a svým druhým a třetím gólem nejenže dovršil svůj hattrick v zápase, ale jednoznačně sebral soupeři naději na obrat v zápase. Poté jsme sice ještě nechali soupeře gólově vyjádřit jednou přesnou střelou, ale konečné slovo měli naši střelci kdy nejprve Matyáš Matějů už zvyšoval na 7:4 a následnou konečnou podobu skóre stanovil svou přesnou střelou Jan Téra. A tak po divoké přestřelce skončil zápas v poměru 8:4 pro naše barvy a nás čekal zápas o první místo v turnaji.

Do finálového zápasu proti Novému Městu nad Metují jsme opět nastoupili se stejnou aktivitou jako v prvních dvou utkáních turnaje a snažili jsme se soupeře přimáčknout k jeho bráně. Bohužel jsme se, ale nebyli schopni  střelecky prosadit a tak soupeř pomalu začal hru vyrovnávat a finále začalo nabírat na dramatičnosti. Hra se začala přelévat z jedné strany na druhou a napětí rostlo. I když nám stačila k celkovému vítězství i remíza snažili jsme se na to nespoléhat a zápas pokud možno strnout na svoji stranu. Jenže pak to přišlo po chybě našeho obránce Lukáše Součka se soupeř ujal vedení 1:0 a nám se začal velmi rychle zkracovat čas alespoň na remízový výsledek, který by nám zajistil prvenství v turnaji. A zde se ukázala největší síla našeho týmu, která se projevila zvýšenou aktivitou a neskutečnou bojovností našich hráčů o každý balón. A za tuto bojovnost nakonec v poslední minutě zápasu byli naši kluci odměněni. Po odražené střele od soupeřovy branky šel do souboje s brankářem náš hráč Lukáš Souček a špičkou své kopačky srovnal stav skóre na 1:1 čím odčinil své předešlé zaváhání po kterém se náš soupeř ujal vedení. A tak i díky této šťastné trefě jsme se nakonec stali celkovými vítězi turnaje.

Závěrem by se dalo říci, že celkový projev mužstva a předvedená hra nás může těšit a vzhledem k rozjíždějící se soutěži můžeme být se zimní přípravou a jejím zakončením spokojeni. Přesto víme kde máme ještě slabiny na, kterých musíme  zapracovat a také víme, že na vavřínech rozhodně usínat nebudeme a , že je před námi ještě spousta práce.

A jako vždy chceme velmi pochválit naše rodiče fanoušky za skvělou podporu po celý turnaj. Díky.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. SK Vysoké Mýto 12 35:8 30
2. SK Sparta Kolín 12 35:17 29
3. FK Čáslav 12 21:20 20
4. FK Velké Hamry 12 26:19 18
5. FK Letohrad 12 20:13 18
6. SK Benátky nad Jizerou 12 21:12 17
7. FC Horky nad Jizerou 12 17:23 17
8. TJ Sokol Libiš 12 20:22 16
9. SK Poříčany 12 16:25 16
10. FC Hlinsko 12 18:19 15
11. MFK Trutnov 12 17:25 15
12. Sportovní klub.. 12 29:27 14
13. TJ Dvůr Králové nad.. 12 18:20 12
14. FK Náchod 12 11:23 11
15. Sparta Kutná Hora 12 18:34 11
16. SK Tochovice, z. s. 12 17:32 7

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Náchod
TJ Dvůr Králové nad Labem
2:0
Podrobnosti

Střelci týmu

2 góly

Martin Malý

2 góly

Michal Rojšl

1 gól

Denis Doucek

1 gól

Lukáš Světlík

1 gól

Adam Šesler

Nejbližší narozeniny

16.10.2021 Adéla Kadaníková (10)
16.10.2021 Matěj Kadaník (10)
16.10.2021 Natálie Hankécyová (10)
17.10.2021 Matyáš Wihan (14)
17.10.2021 Tadeáš Wihan (14)

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Primátor a. s. - hlavní partner Město Náchod Mados s.r.o. CDS s. r. o. Náchod Philipp sportovní trávníky Jako - sportovní vybavení Repon AM Gnol Fortuna AEROTEC Metal Conditioner SAAR GUMMI CZECH Internet i2
Ducháč OZ
Rivet Factory DRANA WIKOV Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Počet návštěv: 446350
Posledních 30 dnů: 8757 | Posledních 7 dnů: 1689 | Poslední den: 159

© 2021 FK Náchod s. r. o. | Všechna práva vyhrazena | fotbal@fknachod.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne