FK Náchod vs Orzeł Mysłakowice

Datum a čas konání: 27.7.2024 16:00
Místo: Náchod - Běloves

CO NABÍZÍME

FK Náchod nabízí dětem na Náchodsku možnost všestranné sportovní přípravy pod vedením kvalifikovaných trenérů a pedagogů v nadstandartním zázemí a tréninkových podmínkách.

Hierarchie sportovní přípravy od nejmenších dětí:

Předpřípravka            (4-7 let)           2x týdně trénink (nebo utkání)                      Okresní přebor

Mladší přípravka        (8-9 let)           3x týdně trénink + víkend miniturnaje          Krajský+okr. přeb.

Starší přípravka          (10-11 let)       3x týdně trénink + víkend miniturnaje          Krajský+okr. přeb.

Mladší žáci                 (12-13 let)       3-4x týdně trénink + víkendové utkání         Česká liga žáků

Starší žáci                   (14-15 let)       3-4x týdně trénink + víkendové utkání         Česká liga žáků

Mladší dorost             (16-17 let)       4x týdně trénink + víkendové utkání            VČ přebor dorostu

Starší dorost               (18-19 let)       4x týdně trénink + víkendové utkání            Česká liga dorostu

B Muži                                    4x týdně trénink                                            1.A třída

A Muži                                               4x týdně trénink                                            Divize C

Koncepce:

Cílem kategorie přípravek (5-11 let) je seznámení a následné zdokonalování herních činností jednotlivce, všeobecný rozvoj pohybových schopností a technicko-taktických dovedností a myšlení. Trénink probíhá herní a zábavnou formou v různých modifikacích (malé formy fotbalu 3+0, 4+1, 5+1, 7+1).  Systematicky vedeme naše hráče k pravidelnému tréninku, k základním hygienickým návykům, a úzce spolupracujeme s rodiči a se školou. Do našeho klubu se snažíme koncentrovat nejnadanější hráče z blízkého okolí a vytváříme tak konkurenční prostředí pro jejich další sportovní růst. Pěstujeme v dětech vztah ke klubu, kolektivu i sobě samým.

Cílem kategorie žáků je další zdokonalování herních činností jednotlivce, všeobecný rozvoj pohybových schopností a technicko-taktické dovednosti směřujících k přípravě na nejvyšší úroveň žákovských soutěží.  Trénink je zaměřen na rozvoj pohybových dovedností a kondičních schopností, zejména koordinace a rychlosti. Pracujeme i na rozvoji silových schopností pro lepší zvládnutí soubojového chování. Cílem je začlenění našich hráčů do režimu Sportovního střediska mládeže, kde jim chceme nabídnout propojení výuky, všesportovní přípravy i specializace na fotbal v jedné škole.

Cílem kategorie dorostu je příprava hráčů na dospělý fotbal. Zdokonalujeme technicko-taktické dovednosti, kondiční schopnosti (síla, rychlost, vytrvalost) s cílem začlenit odchovance do našeho ,,A“ týmu dospělých (Divize C) a nejtalentovanější jedince posunout dále do nejvyšších republikových soutěží.

Další možnosti sportovního rozvoje dětí a mládeže:

Mateřské školy:

Všesportovní kroužek na mateřských školách ,,Bavíme se sportem“

Kontakt:          Vlček Vlastimil   737833770   vlcek.vlastimil23@gmail.com

1. stupeň základních škol:

Fotbalový kroužek

Fotbalový kroužek na ZŠ Komenského. Kroužek probíhá ve dvou skupinách:

Pondělí 13:30 – 14:30 pro 1.-3.třídy

Čtvrtek 14:00 – 15:00 pro 4.-5. třídy

Kroužku se mohou účastnit jak žáci přímo ze ZŠ Komenského, tak i z dalších náchodských škol.

Kontakt:          Mgr. Ondřej Nejman   724258757   nejmano@seznam.cz

2. stupeň základních škol:

Sportovní třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy na ZŠ Plhov

Propojení kvalitního vzdělání a sportovní přípravy nabízejí Sportovní třídy s rozšířenou výukou TV na ZŠ Plhov. Žáci druhého stupně mají v rozvrhu 5 hodin (každý den) TV a hodinu specializace na fotbal, kde mají hráči FK Náchod možnost zdokonalit své pohybové schopnosti a dovednosti a techniku s míčem.

Kontakt:          Mgr. Ondřej Nejman   724258757   nejmano@seznam.cz

Další aktivity klubu:

Pořádáme turnaje pro mládež:

Pořádáme Akce pro děti:

- Dětský den s fotbalem

Materiální zajištění klubu FK Náchod:

-Stadion Běloves                   ( žáci – muži )

-Stadion Hamra                    ( kategorie přípravek )

-Sportoviště na ZŠ Plhov      ( UMT + haly )

Trenérský tým:

K tomu, abychom nabídli našim hráčům co nejkvalitnější péči, se neustále snažíme o další vzdělání našich trenérů formou zvyšování kvalifikace, trenérských kurzů i sebevzdělání.

Reagujeme na moderní trendy ve sportovním tréninku i výchově dětí.

Žádné nadcházející události.

2. Sportovní klub Jičín 0 0:0 0
3. TJ Sokol Třebeš 0 0:0 0
4. SK Týniště n. Orlicí 0 0:0 0